Nyíregyháza Tigers – Gladiators 2

Kezdem a legfontosabbal, a Tigers simán bejutott a Berény Sport Divízió II. elődöntőjébe.
Természetesen amerikai fociról, és a nyíregyházi csapatról van szó, akik múlt vasárnap 28:0 arányú győzelmet arattak a hazai közönség legnagyobb örömére, és ezzel veretlenül jutottak tovább.
A mérkőzés izgalmasan indult, hiszen majdnem a vendégek szerezték meg a vezetést, de a tigrisek remekül védekeztek, és parádés játékkal már az első negyed végén 6:0-val fordultak. A második negyed hozta a legszebb játékot, és a végeredmény is beállítódott.
A vendégek nem adták fel a küzdelmet, de nem sikerült pontot szerezniük a második félidőben sem, a küzdelem azonban eltolódott a kevésbé szép játék felé. Nem emlékszem olyan meccsre, ahol ennyiszer kellett lehajolniuk a játékvezetőknek a sárga zászlóért.
Végeredményben a tigrisek most is megérdemelték a győzelmet, és a továbbjutást is.
Azt hiszem, a korábbi meccsek után is leírtam már, sokat erősödött a csapat, stabil, magabiztos a védelem és a támadósor is. Örömmel megyek majd a következő mérkőzésekre is.
Most pedig mutatom a találkozó képeit. Klikkelj az ittenire!